DOMŮ

Stalo se 19772-6 120


Záhadná detektivní úniková hra pro celou rodinu.
Dokážete jako detektivní tým vyřešit záhady z roku 1977?
Kdo má na svědomí neštěstí na ulici Jatecká v bytě č. 6?
Váš tým čeká nelehký úkol ve vyšetřování. Dokážete zajistit důkazy podezřelých jako jsou např. otisky prstů, boty, pachy a vůně nebo třeba odběr biologických vzorků? To vše Vás dovede k pachateli. Budete pátrat po zmizení malé holčičky, tím to ale nekončí. Jen ti nejlepší zjistí, co se stalo i s detektivem, který zmizení vyšetřoval před Vámi!INFORMACE O HŘE

DŮRAZ NA PROŽITEK.
Bylo věnováno velké úsilí při tvorbě autentického retro prostředí, které silně podpoří Váš prožitek ze hry.

ZVUKOVÉ A SVĚTELNÉ EFEKTY
Atmosféra hry je podtržena zvukovými a světelnými efekty. Pro rodiny s dětmi lze hru upravit. Osoby trpící epilepsií prosíme, aby nám předem zavolali.

BEZ KOMBINAČNÍCH ZÁMKŮ.
Žádné počítání, žádná čísla zde nenajdete. Tato úniková hra, jako jediná kterou známe, nemá ani jeden kombinační zámek.

Užijte si příběh plný napětí, tajemna, záhadných zjištění a hlavně ZÁBAVY.
RECENZE

Bumbálek

"Hra se nám líbila, prostředí i rekvizity byly autentické roku 1977. Mnohé z předmětů dnešní mladá generace nikdy neviděla a už ani neuvidí. Mohu doporučit, a nejen já, ale celý náš rodinný tým. miraooo"

Private Investigation Kyn & Dril

"We were an international team and we really loved this escape room. Many kind of enigma to solve, no lock, good balance between searching, manipulation and thinking. We immediately bought a voucher to try another room. ( Bara, Silvie, Vasek, Tomas, Eli, Jeremy )"

ZDROJ

Tripadvisor

"Rozhodně nejlepší hra na které jsem byla( a to jsem byla na hodně..) opravdu skvěle vybavená, příjemný personál, efekty, příběh no proste bomba. Hra je vhodná pro úplně všechny. Jsem ráda, že jsem tady byla"

Blaťáci

"Super zážitek, jedna z nejlepších únikovek, kterou jsme absolvovali. "