DOMŮ

Pracovna pana profesora2-6 120

Objev, který více jak 60 let leží schovaný v pracovně pana profesora a je jen na Vás, zda tento objev zveřejníte. Pracovnou Vaše výprava jen začíná! Při které jiné hře se Váš tým dostanete během 120 minut do dílny, lovecké chaty, zahrady, jeskyně, kosmu a muzea? 7 místností Vám za 120 minut ukáže málokterá hra. Tak se přijďte podívat a hlavně se pobavit.INFORMACE O HŘE

V brněnské kotlině byly nalezeny artefakty nedozírné hodnoty. Již dávno před civilizacemi v Egyptě a Mezopotámii žil v Brně a jeho okolí člověk brněnský - HOMO BRUNENSIS. Ten dal základ všem následným civilizacím. Nejstarší moudrý předek.
Najdete objev, který více jak 60 let leží schovaný v prostorách pracovny pana profesora? Je jen na Vás, zda tento objev zveřejníte, nebo si jej necháte pro sebe. Je vůbec svět připravený přijmout pravdu o tom, kde jsou jeho kořeny? Co vše odhalily vykopávky v Brně a okolí?
RECENZE

Lenka Striešková

"Velmi příjemná únikovka, originální úkoly, které jsem ještě neviděla. Dobré tempo, prostoje téměř žádné. Doporučuji :)"

Tomáš Hubený

"Bomba uniková hra."

Parta hic

"Moc prima akce! Užili jsme si ji."

Krisa

"Perfektna unikova hra. Super sifry, niektore typy boli pre nas nove, a to na unikovky chodime celkom pravidelne. Vysli sme za 100 minut a hru sme si riadne uzili!"