DOMŮ

Pracovna pana profesora2-6 120

Objev, který více jak 60 let leží schovaný v pracovně pana profesora a je jen na Vás, zda tento objev zveřejníte. Pracovnou Vaše výprava jen začíná! Při které jiné hře se Váš tým dostanete během 120 minut do dílny, lovecké chaty, zahrady, jeskyně, kosmu a muzea? 7 místností Vám za 120 minut ukáže málokterá hra. Tak se přijďte podívat a hlavně se pobavit.INFORMACE O HŘE

V brněnské kotlině byly nalezeny artefakty nedozírné hodnoty. Již dávno před civilizacemi v Egyptě a Mezopotámii žil v Brně a jeho okolí člověk brněnský - HOMO BRUNENSIS. Ten dal základ všem následným civilizacím. Nejstarší moudrý předek.
Najdete objev, který více jak 60 let leží schovaný v prostorách pracovny pana profesora? Je jen na Vás, zda tento objev zveřejníte, nebo si jej necháte pro sebe. Je vůbec svět připravený přijmout pravdu o tom, kde jsou jeho kořeny? Co vše odhalily vykopávky v Brně a okolí?
RECENZE

Krisa

"Perfektna unikova hra. Super sifry, niektore typy boli pre nas nove, a to na unikovky chodime celkom pravidelne. Vysli sme za 100 minut a hru sme si riadne uzili!"

Veru

"Hru jsme si parádně užili a pokořili. Úkoly by nápadité, některé jsme viděli poprvé. Určitě doporučujeme. :-) ¨ Velmi milá a příjemná dozorkyně a super šéf. :-)"

Tereza Bartošová

"Jsme rádi, že jsme našli záhadu homo brunensis a dědictví od pana profesora. :D Dozorkyně nás pěkně nakrmila a napojila, takže hlady jsme neumřeli."

Mike Baugh

"Moc jsme si to užili. Uteky.cz dělají nejlepší únikové hry - jak tato, tak Stalo se 1977 jsou nejlepší hry, které jsme hráli. Navíc Zuzka byla skvělá hostitelka."