Útěk z vězení4-6 90 min

Máte ještě naději na útěk, když do popravy zbývá pouhá hodina? Kat si již brousí sekeru, nasazuje rudou kápi. Jeho pacholci přikutáleli špalek. Dozorce Vám alespoň nabídne chudou vězeňskou stravu. Můžete sedět a plakat v koutě, nebo hledat, jak z této šlamastiky ven. Dnes popravili předchozího vězně, kvůli Tobě o den dřív. Po něm, tam zbyla připravená téměř celá cesta na útěk. Co si to tu napsal? Vše musel skrýt před dozorci. Rychle, čas běží! Přijdete na to a utečete, nebo budeme mít o hlavičku do sbírky víc...?INFORMACE O HŘE

Ocitnete se v uzavřeném prostoru odkud Vás ven dovede Vaše intuice a komunikace s ostatními vězni, sami to určitě nezvládnete … Budete to právě VY, kdo se dostane z vězení? Nezapomeňte, čas běží … Na začátku hry budete seznámeni s pravidly hry. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít nápovědy u Game mastera (dozorce), který Vás bude celou dobu sledovat a dokáže Vám tak pomoci. Věřte že se utéci dá, jen je potřeba zjistit, kam některé věci patří, spojit spojitelné a hlavně se pobavit s ostatními vězni. Neutíkáte sami.


RECENZE

ZDROJ

escape-games.cz

"Hra se nám velice líbila.Výborné prostředí a skvělé úkoly. Exitmaster skvělý a vtipný. Moc děkujeme za zážitek a vřele doporučujeme"

ZDROJ

escape-games.cz

"Velmi zábavná a náročná hra. Bez komunikace se člověk neobejde. Doporučuji všemi deseti"

ZDROJ

Slevomat

"Vše naprosto v pořádku. Personál úplně vynikající, nikde žádný problém. Lokalita super. Fakt není co dodat :)"

ZDROJ

Slevomat

"Ochota, pomoc při řešení, pozornost"