DOMŮ

Útěk z vězení4-6 90 min

Máte ještě naději na útěk, když do popravy zbývá pouhá hodina? Kat si již brousí sekeru, nasazuje rudou kápi. Jeho pacholci přikutáleli špalek. Dozorce Vám alespoň nabídne chudou vězeňskou stravu. Můžete sedět a plakat v koutě, nebo hledat, jak z této šlamastiky ven. Dnes popravili předchozího vězně, kvůli Tobě o 10 minut dřív. Po něm, tam zbyla připravená téměř celá cesta na útěk. Co si to tu napsal? Vše musel skrýt před dozorci. Rychle, čas běží! Přijdete na to a utečete, nebo budeme mít o hlavičku do sbírky víc...?INFORMACE O HŘE

Ocitnete se v uzavřeném prostoru odkud Vás ven dovede Vaše intuice a komunikace s ostatními vězni, sami to určitě nezvládnete … Budete to právě VY, kdo se dostane z vězení? Nezapomeňte, čas neúprosně běží … 90 minut a ani o minutu víc!

Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít nápovědy u Game mastera (dozorce), který Vás bude celou dobu sledovat a dokáže Vám tak pomoci. Věřte, že se utéci dá, jen je potřeba zjistit, kam některé věci patří, spojit spojitelné a hlavně KOMUNIKOVAT s ostatními vězni.

NEUTÍKÁTE SAMI A SAMI TO NEZVLÁDNETE!
RECENZE

ZDROJ

escape-games.cz

"Skvělá únikovka v parádním prostředí. Děkujeme a doporučujeme!!"

Marcela Dvořáková

"Hru jsme si moc užili a nakonec po pár radách jsme i utekli, takže rozhodně doporučujeme. "

8. PTO Mustangové

"Byla to moje druhá únikovka, pro ostatní první. Užili jsme si ji na 100% a vřele doporučujeme každému, kdo hraje rád únikovky. Určitě nebyla naše poslední :) "

Osmačky s mámou

"Hra je super, moc jsme se pobavily, ale bez pomoci slečny, bychom to nezvládly.. Tyto hry ve vás vyvolají závislost, tak pozor :D"