ÚTĚKY.CZPrison escape

4-6 90 min
Do you still have hope for escpae, when there is only one hour remaining for execution? Executioner is already sharpening his axe and putting on his red hood. His grooms are rolling the log. The warden offers you poor prison food. You can sit and cry in corner or you can find out how to get out of this. Today they executed previous prisoner one day earlier, because of you. He left there pripared almost everything for escape. What did he wrote here? He had to hide everything from wardens. Fast, time is running! Can you escape or can will we have one more head to our collection... ?

CityGame

1-999 až 5 dní
Hra do každého města, na každou horu, lázní, tábora. Mobilní aplikace na tvorbu a realizaci únikových her kdekoliv a kdykoliv. Mám aplikaci, mám seznam her, vyberu si kterou chci hrát podle typu, obtížnosti, typu vhodného dopravního prostředku, a jdu na to.

BLOGS

CityGAME

Připravujeme mobilní hru s velkými ambicemi. Hro pro hráče i ty, kteří chtejí hry tvořit. A nebo se jen procházet ...

Mapa únikových her

Máme rádi únikovky a tak jsme si udělali mapu únikovek v ČR. Postupně ji rozšiřujeme a označujeme si, kde jsme byli a co jsme již odehráli. A protože je škoda se o tolik práce nepodělit, dáváme Vám ji k dispozici.

ZDROJ

escape-games.cz

"Super hra"

ZDROJ

Slevomat

"Velmi zajimave,ne zcela konvencni pojeti."

ZDROJ

escape-games.cz

"Děkuji za skvělý zážitek. Děj byl perfektní, doporučuji všem."

ZDROJ

Slevomat

"Hezky vymyšlená únikovka, dva oddělené týmy musí spolupracovat, řešení pomocí spousty rekvizit, žádné luštění šifer na papíře. Milá 'dozorkyně' umí vhodně napovědět když je potřeba, fajn je možnost dohrát hru i po hodinovém limitu."