ÚTĚKY.CZÚtěk z vězení

4-6 90 min
Máte ještě naději na útěk, když do popravy zbývá pouhá hodina? Kat si již brousí sekeru, nasazuje rudou kápi. Jeho pacholci přikutáleli špalek. Dozorce Vám alespoň nabídne chudou vězeňskou stravu. Můžete sedět a plakat v koutě, nebo hledat, jak z této šlamastiky ven. Dnes popravili předchozího vězně, kvůli Tobě o den dřív. Po něm, tam zbyla připravená téměř celá cesta na útěk. Co si to tu napsal? Vše musel skrýt před dozorci. Rychle, čas běží! Přijdete na to a utečete, nebo budeme mít o hlavičku do sbírky víc...?

CityGame

1-999 až 5 dní
Hra do každého města, nakaždou horu, lázní, tábora. Mobilní aplikace na tvorbu a realizaci únikových her kdekoliv a kdykoliv. Mám aplikaci, mám seznam her, vyberu si kterou chci hrát podle typu, obtížnosti, typu vhodného dopravního prostředku, a jdu na to.

BLOGY

Rok provozu

Tak máme za sebou rok provozu. Jaký byl ten rok? A co plánujeme dále?

CityGAME

Připravujeme mobilní hru s velkými ambicemi. Hro pro hráče i ty, kteří chtejí hry tvořit. A nebo se jen procházet ...

ZDROJ

Slevomat

"Skvělá únikovka, zajímavé úkoly i řešení. A také moc milá paní, která nás hrou prováděla, určitě doporučujeme."

ZDROJ

escape-games.cz

"Hra v příjemném prostředí, se nám moc líbila, máme zážitek. Velmi příjemná obsluha, která nás v případě potíží pokopla správným směrem :)"

ZDROJ

Slevomat

"Vše super, paní byla milá a příjemná. Doporučujeme"

ZDROJ

Slevomat

"Byla to moje první únikovka a jsem s ní velice spokojená. Slečna, která nám pomáhala byla velice milá a ochotná. Určitě všem doporučuji."