DOMŮ
DOMŮ BLOGSLEVADOTAZY MAPAKONTAKT

BLOG


CityGAME

Hra do každého města, lázní, tábora, lesa či horu. Mobilní aplikace na tvorbu a realizaci únikových her kdekoliv a kdykoliv.


Vše začalo tím, že jsme chtěli venkovní únikovku, ale nechtělo se nám řešit dozor nad hráči. Prostě hru nadefinovat, připravit ji, dát do aplikace, hráč si hru vybere a začne ji hrát. Kdykoliv se mu zachce. Bez našeho dozoru. My mu jen změříme čas a řekneme mu, jak si vedl. Teda ne my, ale aplikace.


Ale vytvářet takovou hru jen jednu by byla obrovská práce, tak nakonec vznikla aplikace, do které se dají nahrávat hry jedna za druhou. A nakonec jich tam může být tisíce. Na různých místech. A třeba to pronikne i do zahraničí.


Mám tedy aplikaci, mám seznam her, vyberu si, kterou chci hrát podle typu (hra, průvodce), obtížnosti, typu vhodného dopravního prostředku (co třeba kolo), vyberu si parťáky, sestavím tým a jdu na to.


Chtěli by jste si zahrát takové hry?


V rámci aplikace jdou udělat i průvodci. Prostě a jednoduše Vás aplikace povede od jednoho místa k druhému až do cíle. A zde máme nabídku pro místa, kde je vhodné mít několik takových průvodců. Města, lázně. A co kdyby trasa nakonec skončila na dobré večeři ve Vaši hospůdce ...


Připravujeme více informací.