DOMŮ
DOMŮHRABLOGSLEVADOTAZYCENÍKMAPAKONTAKT

BLOG


Rok provozu

Tak máme za sebou rok provozu. Mnohé Nás překvapilo, mnohé jsme očekávali, ale musím říct, že nás to bavilo. S velkou většinou z Vás je sranda ;-)


Tím Vás mám na mysli vězně, kteří k nám chodí a dobrovolně se nechají zavřít do vězení. A pak se snaží utéct. Pro někoho dost zvláštní ...


Co dál?


Začneme tím, že pro Vás připravíme tento WEB. Ten starý odejde na smetiště dějin a budeme mít nový, takový, jaký chceme. A co v něm najdete nového? Především pro Vás hráče máme připravenou Vaši stránku. Jakmile dohrajete hru, najdete zde takovou malou památku na to, jak jste hráli, kolik času Vás útěk stál a Vaši fotku. Také nám zde budete moci napsat, jak moc se Vám to líbilo nebo, a když nám povolíte Váš názor zveřejnit, tak budeme rádi nejen my, ale i další skupinky, které by chtěly navštívit naši únikovou hru.


Připravujeme také prodej voucheru. Pokud budete chtít někomu dát rychlý dárek, který pobaví, bude stačit párkrát kliknout, zadat důležité údaje a už si jen vytisknout dárkový poukaz a ten dát svým přátelům. Bude to jednoduché.


Další únikovka? Ptáte se nás často, zda máme ještě další. Ano připravujeme ji. Máme několik hádanek už vytvořených, jen hledáme správný prostor. Ten, který jsme dlouhodobě připravovali asi nevyjde. To víte, nejsme majitelé a chceme dodržovat předpisy. Takže, pokud není s prostorem něco v pořádku, nebudeme zde hru riskovat.
Zappy